Отримати 25% компенсації за купівлю українського обладнання зможуть лише ті аграрії, які зареєстровані в ДАР
Кабінет міністрів вніс зміни до порядку отримання компенсації у розмірі 25% за купівлю сільгосптехніки та обладнання українського виробництва. Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук. Читайте всі новини елеваторного ринку в нашому Телеграм-каналі Відтепер отримати компенсації зможуть тільки аграрії, які зареєстровані в Державному аграрному реєстрі (ДАР). «Внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у…
